fbpx

Bądź częścią rosnącego sukcesu

Organizacja PROTECT™ zaprasza profesjonalnych instalatorów alarmów i zaangażowanych przedsiębiorców

Dołącz do nas

Czy chcesz być częścią światowego sukcesu?

PROTECT™ to w 100% duńska firma reprezentowana przez partnerów, dystrybutorów i dealerów eksportowych w ponad 50 krajach na 6 kontynentach. Instalację naszych produktów prowadzą tysiące firm alarmowych.

Znajdź swojego lokalnego przedstawiciela

Sprzedaż i marketing, wsparcie techniczne i rozwój produktów są realizowane z centrali w Danii. Produkcja naszych produktów odbywa się częściowo w Danii, a częściowo na Łotwie.

Największy na świecie producent

PROTECT™ to największy na świecie producent generatorów mgły Fog Cannon™. Jesteśmy również najszybciej rozwijającą się firmą w branży. Od początku 2001 roku na całym świecie zainstalowano ponad 100 000 maszyn przeciwmgielnych PROTECT Fog Cannon®.

Czasami jesteśmy nazywani Mercedesami branży mgły bezpieczeństwa, ponieważ nasze rozwiązania nie zawsze są najtańsze, ale zawsze są najlepsze!

Wyrzutnie PROTECT Fog Cannon® są znane jako produkty wysokiej jakości o długiej żywotności. Instalatorzy alarmów często informują nas, że nasze urządzenia Fog Cannon™ są najłatwiejsze do zainstalowania, serwisowania i rozwiązywania problemów.

Najbardziej godny zaufania model biznesowy

Możemy prowadzić zrównoważoną i owocną współpracę z Tobą, bo mamy najbardziej godny zaufania model biznesowy w branży. Na przykład, nigdy nie sprzedajemy bezpośrednio użytkownikom końcowym. Chronimy Cię, ponieważ najlepiej znasz klientów.

Wspieramy Cię także w zakresie sprzedaży i marketingu, szkoleń technicznych dotyczących produktów, e-learningu, wsparcia technicznego i gwarantujemy niezawodne dostawy. I możesz skorzystać z tej sprawdzonej koncepcji od pierwszego dnia.

Zmiana partnerów i dystrybutorów zdarza się bardzo rzadko, co jest wskaźnikiem zdrowych relacji biznesowych.

Innowacja to nasza druga natura

PROTECT™ jest producentem, który opracował najszerszą gamę maszyn mgłowych Fog Cannon™. Produkujemy najbardziej inteligentne, bezpieczne i wyrafinowane rozwiązania, które ułatwiają życie instalatorom systemów. Nie chodzi nam tylko o tworzenie najbardziej wydajnych wyrzutni mgły Fog Cannon™, ale także o oferowanie specjalnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych klientów.

Z tego samego powodu wiele naszych produktów i rozwiązań zostało opracowanych w ścisłej współpracy z partnerami, dystrybutorami, instalatorami alarmów i użytkownikami.

Potencjał jest wciąż bardzo duży. Chcemy sprawić, aby wyrzutnie mgły Fog Cannon™ były tak popularne jak systemy kamer na całym świecie. Czy możesz nam w tym pomóc?

Obejrzyj poniższy film z profilem naszej firmy, a jeśli nadal chcesz uczestniczyć w sukcesie naszej ochrony mgłą, po prostu skontaktuj się z nami, wypełniając formularz kontaktowy na tej stronie.

Profil firmy