fbpx

Chronimy Ciebie i Twoje kosztowności w kilka sekund

PROTECT™ jest w 100% duńską firmą, reprezentowana przez dystrybutorów w ponad 50 krajach

O nas

Skutecznie zabezpieczamy Twoje kosztowności

PROTECT A/S jest międzynarodowym producentem rozwiązań przeznaczonych do ochrony ludzi i mienia przed włamaniem i rabunkiem.

Nasza działalność opiera się wyłącznie na mgle bezpieczeństwa. Stawiamy na specjalizację, innowacyjność i zaangażowanie w tej dziedzinie.

Wierzymy, że mgła bezpieczeństwa może pokonać przestępców i znacznie ograniczyć przestępczość na całym świecie. Możemy chronić ciebie i twoje kosztowności w kilka sekund. Możemy stworzyć bezpieczniejszy świat, sprawić, że ludzie będą szczęśliwsi, a firmy lepiej prosperować.

Wierzymy również, że niezawodne produkty, długi okres użytkowania i rekomendacje ekspertów przyciągną klientów, chcących zapobiegać włamaniom.

Sprzedajemy urządzenia Fog Cannon™ za pośrednictwem dystrybutorów i partnerów w ponad 50 krajach i posiadamy sieć instalatorów i dealerów w każdym kraju.

Nasze systemy mgły bezpieczeństwa są instalowane dla klientów tak różnych, jak prywatni właściciele domów, jubilerzy, optycy, sklepy z elektroniką, stacje benzynowe, sklepy spożywcze, urzędy, wojsko oraz inne instytucje.

PROTECT™ dostarczył ochronę mgłą do wielu znanych międzynarodowych firm, takich jak Tesco, 7-Eleven, SPAR, Hugo Boss, Expert, Q8, Sberbank, Bang & Olufsen i JYSK.

Zobacz nasze firmowe video – kliknij tutaj

Fakty na temat PROTECT™

  • PROTECT A/S powstał w 2001 roku i ma siedzibę w Danii
  • Firma jest własnością Genua A/S
  • Działalność związana z badaniami i rozwojem, administracją, sprzedażą i marketingiem odbywa się w siedzibie głównej w Aarhus w Danii
  • Nasze zakłady produkcyjne znajdują się na Łotwie
  • Jesteśmy stabilni finansowo z najwyższą oceną wiarygodności kredytowej (AAA)
  • PROTECT™ jest najszybciej rozwijającym się producentem wyrzutni mgły Fog Cannon™ na świecie
  • PROTECT™ to największy na świecie producent wyrzutni mgły Fog Cannon™ do ochrony przed włamaniem
  • Zdobyliśmy wiele międzynarodowych i krajowych nagród za nasze produkty
Skontaktuj się lub zarezerwuj demo
+48 12 350 22 33
Zarezerwuj prezentację