Zarezerwuj prezentację

Oferujemy bezpłatną i niezobowiązującą demonstrację systemu u Ciebie

Mgła bezpieczeństwa PROTECT™ zatrzymuje włamywacza w ciągu zaledwie kilku sekund

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, czy właścicielem firmy, jak wszyscy inni, chcesz chronić swoje wartości przed włamaniem i kradzieżą.

Jeśli nie mieszkasz w twierdzy z czasów rycerskich, nie możesz zapobiec włamaniom włamywaczy. Jednak dzięki PROTECT Fog Cannon® możesz zapobiec kradzieży lub zniszczeniu twoich kosztowności.

W jaki sposób?

Zazwyczaj włamywaczowi zajmuje około 3 minut, aby włamać się do twojego domu.  Ale z użyciem Fog Cannon™ od PROTECT™, włamywacz zostanie powitany przez gęstą, białą i suchą chmurę mgły, która uniemożliwi mu poruszanie się po obiekcie – a tym samym kradzież lub zniszczenia twoich kosztowności i wnętrza.

Sztuczna biała mgła bezpieczeństwa pozostaje w pokoju na tyle długo, aby przybyła policja lub strażnik. Mgła bezpieczeństwa jest oczywiście całkowicie nieszkodliwa dla ludzi, zwierząt, elektroniki i wnętrza.

Zarezerwuj bezpłatną demonstrację

Zarezerwuj bezpłatną i niezobowiązującą prezentację pokazującą, jak mgła zabezpieczająca PROTECT™ może zabezpieczyć twoje kosztowności. Niezależnie od tego, czy masz już zainstalowany alarm, czy nie, możesz zainstalować PROTECT Fog Cannon®.

Wypełnij formularz po prawej stronie i pozwól nam pokazać, bez zobowiązań, jak maszyny Fog Cannon™ mogą zabezpieczyć Ciebie i Twoje kosztowności.