fbpx

Uzyskaj do pięciu lat gwarancji za darmo

Gwarancja

PROTECT™ to niezawodny, wysokiej jakości, duński produkt bez reklamacji

Generator mgły PROTECT Fog Cannon® posiada automatycznie 2-letnią gwarancję. Jeśli wypełnisz i prześlesz formularz gwarancyjny na tej stronie, otrzymasz dodatkowe 3 lata gwarancji na nowo zainstalowaną maszynę Fog Cannon™. Wydłuży to udzieloną gwarancję do 5 lat!

Dodatkowa 3-letnia gwarancja obowiązuje TYLKO, jeśli produkt zostanie zarejestrowany online, tuż po instalacji. Okres gwarancji liczony jest od daty opuszczenia fabryki przez produkt. Dalsze szczegóły są dostępne w części „Ostrzeżenia” w instrukcji instalacji dostarczonej z produktem.

Kiedy produkt jest zarejestrowany?

Po kliknięciu „Prześlij” należy poczekać na potwierdzenie na ekranie. Automatycznie wysyłamy także potwierdzenie na adres e-mail, który wpisujesz w formularzu. Tylko po otrzymaniu tego potwierdzenia produkt jest zarejestrowany.

Jeśli nie otrzymasz wiadomości e-mail z potwierdzeniem, zalecamy sprawdzenie folderu „spam” i/lub filtru antyspamowego.

Wyłączenia

Gwarancja nie obejmuje płynu mgielnego, baterii (materiałów eksploatacyjnych) ani zużycia spowodowanego normalnym użytkowaniem generatora mgły. Koszty transportu sprzętu są również wyłączone z gwarancji.

Płyn PROTECT™ Xtra+ ma dwuletni czas przydatności do użycia po instalacji zbiornika płynu w urządzeniu oraz 5 lat, jeśli nie został zainstalowany i był przechowywany w oryginalnym opakowaniu, w chłodnym i suchym miejscu, chroniony przed światłem słonecznym. Po upływie terminu ważności zaleca się wymianę, aby zachować właściwości i gęstość mgły ochronnej. Gwarancja zostanie unieważniona, jeśli produkt nie został zainstalowany zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji dostarczonej w oryginalnym opakowaniu PROTECT™ lub jeśli użyto części zamiennych lub płynu mgielnego nie dostarczonego przez PROTECT™.

PROTECT™ zapewnia 24-miesięczną gwarancję na wady produktów. Data rozpoczęcia gwarancji jest oparta na dacie produkcji urządzenia. Reklamacje należy składać niezwłocznie.

PROTECT™ zapewnia 12-miesięczną gwarancję na dodatkowe wyposażenie, części zamienne i naprawy.

Formularz gwarancyjny

Pola oznaczone * są wymagane
+
1 wielka litera i 11 cyfr. Na przykład. A12345678910. Wiele numerów seryjnych można wprowadzić, klikając przycisk „+”.
WAŻNE: Model Xtratus® Fog Cannon™ nie ma opcji dodatkowej gwarancji i dlatego nie można go wprowadzić w tym formularzu.

Zainstalowany w:

Zainstalowane przez/Dostarczone przez:

Tak, przeczytałem i zaakceptowałem punkt 8 dotyczący gwarancji w aktualnych warunkach sprzedaży i dostawy PROTECT, które PROTECT A/S wykorzystują wobec swoich globalnych klientów *
Tak, zgadzam się, że data rozpoczęcia gwarancji zależy zawsze od daty dostawy producenta *

Aby wysłać kliknij Wyślij, a my wyślemy e-mail z potwierdzeniem.