fbpx

Zabezpiecz swoją firmę!

Dla biznesu

Ochrona mgłą PROTECT™ zatrzymuje włamywaczy w kilka sekund

Chcesz, aby Twoja firma działała. Chcesz nie martwić się o przestępców próbujących ukraść Twój zysk lub zaszkodzić pracownikom. Niezależnie jednak od podjętych środków ostrożności nie możesz zapobiec próbom włamania się przestępców do Twojej nieruchomości.

Rozwiązaniem jest system mgły ochronnej PROTECT™, który fizycznie uniemożliwia przestępcom zlokalizowanie kosztowności, a tym samym uchroni je przed kradzieżą. Możesz nawet udaremnić rabunki, porwania i akty wandalizmu, zanim do nich dojdzie..

W jaki sposób?

Po włamaniu do lokalu włamywacze kradną cenne przedmioty, nawet, jeśli są chronione tylko przez konwencjonalny system alarmowy. Wyrzutnie mgły PROTECT Fog Cannon® wypełnią obszar gęstą mgłą i uniemożliwią kryminalistom zobaczenie – i kradzież czegokolwiek. Mgła pozostaje w pomieszczeniu wystarczająco długo, aby policja mogła przybyć. Mgła jest całkowicie nieszkodliwa – i nie uszkodzi twojej własności.

Elastyczna koncepcja dla firm

System mgły ochronnej PROTECT™ obejmuje szereg maszyn przeciwmgielnych Fog Cannon™ zaprojektowanych i opracowanych w celu zabezpieczenia wszystkich rodzajów działalności. Większość modeli można również ukryć za ścianą lub nad sufitem. Zostały przetestowane i sprawdzone w wielu tysiącach instalacji na całym świecie, czyniąc PROTECT™ światowym liderem w branży mgły bezpieczeństwa.

Gwarantujemy, że dokonasz opłacalnej inwestycji w zabezpieczenie swojej nieruchomości i kosztowności.

Dowiedz się więcej w dziale produkty, filmy i przypadki.

Zalety ochrony mgłą bezpieczeństwa

  • Zatrzymuje włamanie, rabunek i wandalizm
  • Zapewnia spokój i spokojny sen
  • Minimalizuje straty
  • Niskie ryzyko - niższa składka ubezpieczeniowa
  • Zalecane przez policję i firmy ubezpieczeniowe